Shure QLXD2/B58, S50 Handheld Transmitter with Beta 58A
      VČETNĚ DANĚ
      Na skladě
      Množství :
      Napište svou recenzi
      • Doprava zdarma na tisíce položekDoprava zdarma na tisíce položek
      • 100% bezpečné online platby100% bezpečné online platby
      • 30 dní možnost vrátit zboží30 dní možnost vrátit zboží
      Shure QLXD2/B58 Features: Radio Frequency Range: 20 Hz - 20 kHz Battery Type: Shure SB900 Rechargeable Li-Ion or AA batteries 1.5 V Battery Runtime: Shure SB900: up to 10h, Alkaline: up to 9h Dimensions: 256 x 51 mm Housing: Machined aluminium Maximum Input Level: 145 dB SPL Occupied Bandwith:
      !!! 3 Years Warranty!!!
      !!! 30 Days Money Back Guarantee!!!
      Shure
      PAH0015973-000
      Parametry
      Design
      Hand Transmitter
      Switchable Low Cut
      No
      Frequency Range from (Hz)
      20
      Frequency Range to (Hz)
      20000
      Switchable Pad
      Yes
      Switchable Frequncies
      Yes
      Frequency Band
      UHF
      Diversity
      Wireless System
      Vocal
      Polar Pattern
      Hypercardioid
      Swan Neck
      No
      incl. Clamp
      incl. Microphone Bag
      incl. Cable
      Capsule Type
      Dynamic
      On/Off Switch
      Battery Power
      incl. Thread Reducer
      Clip Microphone
      Shotgun Microphone
      Manufacturer
      Shure